PRZEMYSŁAW KIK

W pracy z drugim człowiekiem ważny dla mnie jest eklektyzm. Rozmaitość możliwości sposobów słyszenia i rozumienia klientów koresponduje z tym jak różni i unikalni ludzie potrafią być. Dla mnie to podstawa pracy, widzieć i rozumieć swoich klientów. W mojej pracy najbliższe są mi sposoby pracy ukierunkowane na szybkie rozwiązania, dzięki czemu dużo łatwiej jest klientom zbudować i utrzymać motywację do działania. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, certyfikowanym coachem ICF. Ukończyłem szkoły terapii krótkoterminowej, terapii systemowej, terapii zorientowanej na rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię małżeństw i par. Pracuję jako coach zarówno w aspektach life-coaching i life-balance oraz executive coaching.

Zapraszam,
Przemysław Kik

MAGDALENA KIK

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członkiem Sekcji Psychoterapii PTP, specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Ukończyłam 4 letni całościowy kurs psychoterapii akredytowany przez PTP, 2 letnie Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia akredytowane przez PARPA. Aktualnie uczestniczę w specjalistycznym Kursie Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię par/ małżeństw, terapię rodzin oraz różne formy terapii grupowej. Współpracowałam zawodowo z wieloma instytucjami zajmującymi się psychoterapią, m.in. ze Szpitalem Specjalistycznym im.dr J. Babińskiego w Krakowie, Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Andrychowie. Od wielu lat pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego, współpracuje również z Krakowskim Instytutem Psychoterapii. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych doświadczających różnych problemów emocjonalnych, osobowościowych, seksualnych, relacyjnych, a także zmagających się z uzależnieniem i współuzależnieniem. Prowadzę także psychoterapię małżeństw i par oraz terapię rodzin. Psychoterapię prowadzę w podejściu systemowo–psychodynamicznym, ale gdy zachodzi potrzeba wspieram proces terapeutyczny innymi metodami. Swoja pracę poddaję regularnej superwizji. Ważny jest dla mnie stały rozwój, dlatego często uczestniczę w szkoleniach i konferencjach poświęconych psychoterapii.

Zapraszam,
Magdalena Kik

KAMILA MIKOŁAJEWSKA

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Uczestniczę w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie systemowo-psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii. Oferuję terapię dzieci i młodzieży oraz terapię rodzin. Prowadzę konsultacje psychologiczne dla rodziców doświadczających trudności w obszarze problematycznych zachowań seksualnych dzieci i młodzieży. Zajmuję się pomocą psychologiczną dla osób dorosłych i par doświadczających różnorodnych trudności w sferze seksualności. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Regularnie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Zapraszam,
Kamila Mikołajewska

Photo credit: familymwr via Foter.com / CC BY